Продавець Типография «Creative Group» розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
243 відгуків
☎️ Телефон (050) 359-05-99 📧 Пошта print@racreative.com.ua

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Розробка дизайну

Розробка дизайну в Києві

Онлайн друкарня «Creative Group» пропонує своїм клієнтам послугу — розробка дизайну. Що саме ми готові зробити креативно і якісно:

  1. Веб-дизайн (дизайн сайту або редизайн сайту)
  2. Брендинг, ребрендинг
  3. Розробка логотипу
  4. Фірмовий стиль, айдентика
  5. Дизайн соціальних мереж
  6. Дизайн поліграфії
  7. Дизайн реклами

Графічний дизайн — це одне з основних напрямків нашої студії дизайну. Тепер давайте розберемо детальніше, що ми готові зробити для вас, що включає в себе кожна позиція, і що ви отримаєте замовивши одну з наших послуг з розробки дизайн-макетів.

 

 

Чому вибирають «Creative Group»

ГалереяСписок

замовити дизайн

 

Креативний дизайн

Не так дано, у побуті з'явилося словосполучення — креативний дизайн, і його вже вживають практично у всіх сферах діяльності. І так, що таке креативняй дизайн? У перекладі з англійської «creative» означає творчий (незвичайний, креативний). Іншими словами, креатив — це здатність захоплювати та дивувати сміливими рішеннями. Дизайн, у свою чергу, — це мистецтво поєднання, стилістики та компонування різних елементів. Креативнй дизайн   це нестандартний погляд і унікальна ідея, які застосовуються у всіх сферах життєдіяльності людини.

Перевага креативного дизайну над звичайним дизайном, можна відстежити в розрізі реклами. Вся справа в тому, що роль реклами у сучасному світі дуже велика, саме вона створює жорстку конкуренцію між всіма товарами та послугами. І сьогодні споживач на звичайний і навіть на привабливий дизайн не зверне уваги. Якщо ж у вас креативний дизайн, щось досить незвичайне і варте уваги, вважайте, що це половина успіху, популяризація та просування товарів і послуг гарантовано.

 

web дизайн

Веб-дизайн має велике значення для будь-якої компанії, тому що сайт є обличчям компанії в глобальній мережі Інтернет, і тому дизайн сайту повинен бути зроблений на вищому рівні.

Розробка дизайну сайту виконується у фірмовому стилі компанії і повинна бути оригінальною. Хороший і креативний дизайн сайту з перших хвилин зацікавлює користувача і розташовує його на здійснення яких-небудь дій (купівля товару або замовлення послуги).

Команда наших дизайнерів має великий досвід у розробці дизайну сайтів різних напрямків. Ми робимо веб дизайн сайту не тільки з нуля, коли замовник хоче зробити вперше сайт, але і робимо редизайнт сайту — оновлення та зміна нинішнього сайту або старого сайту, давно не функціонує.

Замовити дизайн сайту дуже просто, звернувшись до справжнім професіоналам — в студію дизайну «Creative Group».

 

Послуги брендингу та ребрендингу

Ефективний брендинг — це мета номер 1 для кожної компанії, що бажає домогтися успіху у своїй справі. У сучасному світі, де достаток товарів і послуг, люди все рідше вибирають «якість», набуваючи при цьому відомі торгові бренди.

Дизайн-студія «Creative Group» займається розробкою брендингу і здійснює повний комплекс заходів, які сприяють впізнаваності бренду і збільшення продажів.

Створення брендингу — це створення яскравого і позитивного іміджу компанії, та щоденна робота над комунікацією зі споживачем для подальшого довгострокового переваги саме ваших товарів і послуг з мільйона подібних. «Creative Group» створює бренд і всю концепцію для реалізації маркетингових заходів.

Так само ми проводимо ребрендинг компаній. Провести ребрендинг — це означає оновити бренд, внести в нього свіжі ідеї і зробити знову цікавим і актуальним для споживача. Замовити ребрендинг необхідно для кожної компанії, тому що потрібно крокувати в ногу з сучасністю. Нині динамічно змінюються цінності споживачів і з цього ваш бренд повинен бути завжди актуальний.

Ребрендинг бренду зачіпає повне або часткове зміна бренду — логотипу, назви і інших фірмових атрибутів. Правильний ребрендинг дозволяє компаніям знову завоювати інтерес від споживачів, вийти на новий рівень конкуренції і тим самим залучити нових клієнтів.

перший крок на шляху до створення відомого і конкурентоспроможного бренду — це створення логотипу. Логотип — це графічний символ, який візуально позначає ту чи іншу компанію.

Виготовлення логотипу передбачає не тільки створення красивої картинки, яких на даний момент, дуже багато, логотип повинен нести ідею і певний сенс компанії, створювати позитивне враження і правильне уявлення про реалізованих товарах і послугах, і компанії в цілому.

Розробка логотипу компанії дуже важливий момент, тому що, відштовхуючись від логотипу, йде розуміння візуальної стратегії бренду, створюється фірмовий стиль компанії і айдентика.

 

Фірмовий стиль і айдентика

Фірмовий стиль передбачає створення єдиного образу компанії, який гармонійно поєднує назва компанії, логотип і все сутність бренду. Грамотно створений фірмовий стиль є одним з ключових елементів впливу на позитивний вибір споживача та конкурентоспроможності фірми.

Айдентика — це візуалізація бренду, при цьому логотип і фірмовий стиль — це основа для створення айдентики компанії. Айдентика бренду полягає у створенні слогана компанії, створенні інформаційних, звукових і графічних констант, які в подальшому у споживача будуть асоціюватися саме з цією компанією.

Фірмовий стиль — це головна відмінна риса компанії, яка відрізняє її від подібних конкурентів. Правильно створений фірмовий стиль здатний вивести будь-який товар або послугу в «ряди улюблених» для споживачів. Компанія «Creative Group» гарантує своїм клієнтам грамотну розробку фірмового стилю і айдентики, замовте у нас послугу   розробка фірмового стилю і переконайтеся в нашому професіоналізмі самі.

Соціальні мережі для бізнесу — це новий канал залучення клієнтів, з цього, оформлення соціальних мереж повинно бути виконано зі смаком і воно повинно штовхати користувачів на певні дії. Унікально і барвисто оформлені групи в соціальних мережах залучать велику кількість однодумців, необхідних вікових категорій і класів, далі справа за малим — дати їм те, чого вони прийшли в ваше співтовариство.

Креативний дизайн соціальних мереж здатний просувати сайт компанії, це відмінний канал просування ваших товарів і послуг. Тому варто замовити оформлення груп в соціальних мережах в дизайн-студії «Creative Group» для візуального залучення уваги користувачів.

 

Розробка дизайну поліграфії

Розробка дизайну поліграфії — це створення унікального, продає і технічно правильно оформленого дизайн-макету, з якого, в подальшому буде здійснюватися друк поліграфічної продукції. Якісний дизайн поліграфії — це головний етап створення успішної рекламної компанії. Не можна просто взяти і написати на листівці «Продаю товари», потрібно щоб листівка приваблювала візуально увагу споживача, щоб було цікаво взяти її почитати і згодом — прийти в магазин і купити рекламований товар.

Грамотний дизайн рекламної поліграфії — гарантує ефективність друкованої реклами. Дизайн поліграфічної продукції (візиток, листівок, флаєрів, хенгеров, буклетів, каталогів, брошур тощо) повинен бути детально продуманий, тому що саме він складає перше враження про товари, послуги і компанії в цілому.

Онлайн друкарня «Creative Group» пропонує послуги з оригінального оформлення всієї поліграфічної продукції і подальшу їх друк офсетним або цифровим способом.

 

Де замовити дизайн реклами

Дизайн реклами є основоположником ефективності рекламної компанії. Розробка дизайну реклами здійснюється в сукупності з маркетинговою концепцією компанії, естетичних і візуальних принципів і грамотної подачею переваг рекламованих товарів або послуг.

Добре продуманий дизайн реклами чіпляє увагу перехожих за 3 секунди, за час потенційного клієнта виникає бажання купити ваш товар або скористатися послугою. Але в сучасному світі надлишок реклами, хтось серед мільйона пропозицій, може і зовсім не помітити вашу рекламу. Тому до задачі дизайну реклами варто поставитися дуже професійно. Зателефонуйте нам і замовте професійний дизайн рекламної продукції прямо зараз.

Відгуки про друкарні «Креатив Груп»

Студія дизайну реклами

Дизайн-студия «Creative Group» занимается разработкой дизайна любой сложности — дизайн наружной рекламы, дизайн баннера, дизайн вывесок, дизайн табличек, дизайн указателей и т.д. Наши дизайнеры подходят к задачам технически грамотно и креативно, в результате чего, вы получаете яркую и привлекательную рекламу, которая не только будет продавать ваши товары и услуги, но и формировать положительный имидж всей компании.

Креативная реклама способна выделить кого угодно и что угодно из массы похожих, а дизайн-студия «Creative Group» знает как сделать креативный дизайн. Наши специалисты с удовольствием разработают для вас дизайн любой сложности, стоит всего лишь позвонить по указанному телефону и мы разработаем для вас индивидуальный дизайн-макет под ключ.

 

 

Чому вибирають «Creative Group»

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner