Продавець Типография «Creative Group» розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
243 відгуків
☎️ Телефон (050) 359-05-99 📧 Пошта print@racreative.com.ua

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Друк оголошень

Друк оголошень
З кожним роком з'являються нові види реклами, але, тим не менш, є класичні методи реклами, які ніколи не втратять своєї актуальності. Одним з найбільш популярних і поширених способів донести рекламну інформацію до потенційних клієнтів є розклеювання оголошень у спеціально відведених місцях. Оголошення, як вид реклами, виник дуже давно, і донині оголошення можна побачити на дошках оголошень у кожному місті світу.

Оголошення, як вид реклами, затребувані за рахунок двох основних причин. По-перше, рекламні оголошення є ефективним видом реклами. І, по-друге, друк оголошень коштує порівняно дешево, ніж інші види реклами, такі як реклама на радіо, реклама на телебаченні, зовнішня реклама та інші. Розглянемо ці переваги докладніше.

Отже, ефективність від використання рекламних оголошень достатньо висока, тому що є спеціально відведені місця (дошки оголошень), на яких розміщують різного роду оголошення. Всі люди, проходячи повз дошки оголошень, зупиняються, щоб поглянути на потенційно цікаві оголошення. Навіть якщо людині нічого не треба, він все одно зупинитися біля дошки з оголошеннями і «одним оком» подивиться на оголошення, а далі справа за вашою рекламою, а саме за тим, зацікавить вашу пропозицію чи ні. Таким чином, варто приділити належну увагу розробці дизайну оголошення.

Всі оголошення, в більшості випадків, чорно-білі або надруковані на кольоровому папері, але всі такі оголошення буквально зливаються в одне ціле і не виділяються на загальному тлі. Новий вид реклами — це повнокольорові оголошення, які притягують погляд і увагу своєю яскравістю і незвичністю. Повнокольорові оголошення — це по суті ті ж самі листівки, тільки надруковані на цупкому папері.

Відгуки про друкарні «Креатив Груп»

Друк оголошень здійснюється за допомогою двох основних способів друку — це офсетний друк та друк. Офсетний спосіб друку більш затребуваний, тому що він дозволяє істотно заощадити при виготовленні великого тиражу оголошень. Суть офсетного друку полягає в тому, що чим більше тираж, тим менше виходить вартість за одне надруковане оголошення. Цифровий друк застосовується в основному у випадках, коли потрібно терміново надрукувати невеликий тираж оголошень (до 500 штук). Таким чином, якщо ви хочете заощадити при друку оголошень, варто замовити офсетний друк великого тиражу, і чим більше, тим краще. А якщо хочете ще дешевше надрукувати оголошення, то при друку варто використовувати саму тонку папір.

Друкарня «Creative Group» здійснює друк рекламних оголошень в Києві. У нас власне виробництво, тому ми даємо найвигідніші ціни на друк поліграфії по всій території України. Телефонуйте нам прямо зараз і замовляйте друк оголошень та інших видів поліграфічної продукції за низькими цінами!

 

 

Чому вибирають «Creative Group»

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner